Stabilnost ravninskih okvirov

1033 Views
754 Downloads
Export citation: ABNT
OBLAK, Maks ;PUŠENJAK, Rudi .
Stabilnost ravninskih okvirov. 
Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering, [S.l.], v. 25, n.9-10, p. 201-204, july 2017. 
ISSN 0039-2480.
Available at: <https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/>. Date accessed: 09 dec. 2021. 
doi:http://dx.doi.org/.
Oblak, M., & Pušenjak, R.
(1979).
Stabilnost ravninskih okvirov.
Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering, 25(9-10), 201-204.
doi:http://dx.doi.org/
@article{.,
	author = {Maks  Oblak and Rudi  Pušenjak},
	title = {Stabilnost ravninskih okvirov},
	journal = {Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering},
	volume = {25},
	number = {9-10},
	year = {1979},
	keywords = {ravninski okviri; },
	abstract = {Obravnavana je stabilnost ravninskih okvirov, pri čemer izhajamo iz variacijske formulacije problema.},
	issn = {0039-2480},	pages = {201-204},	doi = {},
	url = {https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/}
}
Oblak, M.,Pušenjak, R.
1979 July 25. Stabilnost ravninskih okvirov. Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering. [Online] 25:9-10
%A Oblak, Maks 
%A Pušenjak, Rudi 
%D 1979
%T Stabilnost ravninskih okvirov
%B 1979
%9 ravninski okviri; 
%! Stabilnost ravninskih okvirov
%K ravninski okviri; 
%X Obravnavana je stabilnost ravninskih okvirov, pri čemer izhajamo iz variacijske formulacije problema.
%U https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/
%0 Journal Article
%R 
%& 201
%P 4
%J Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering
%V 25
%N 9-10
%@ 0039-2480
%8 2017-07-04
%7 2017-07-04
Oblak, Maks, & Rudi  Pušenjak.
"Stabilnost ravninskih okvirov." Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering [Online], 25.9-10 (1979): 201-204. Web.  09 Dec. 2021
TY  - JOUR
AU  - Oblak, Maks 
AU  - Pušenjak, Rudi 
PY  - 1979
TI  - Stabilnost ravninskih okvirov
JF  - Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering
DO  - 
KW  - ravninski okviri; 
N2  - Obravnavana je stabilnost ravninskih okvirov, pri čemer izhajamo iz variacijske formulacije problema.
UR  - https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/
@article{{}{.},
	author = {Oblak, M., Pušenjak, R.},
	title = {Stabilnost ravninskih okvirov},
	journal = {Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering},
	volume = {25},
	number = {9-10},
	year = {1979},
	doi = {},
	url = {https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/}
}
TY  - JOUR
AU  - Oblak, Maks 
AU  - Pušenjak, Rudi 
PY  - 2017/07/04
TI  - Stabilnost ravninskih okvirov
JF  - Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering; Vol 25, No 9-10 (1979): Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering
DO  - 
KW  - ravninski okviri, 
N2  - Obravnavana je stabilnost ravninskih okvirov, pri čemer izhajamo iz variacijske formulacije problema.
UR  - https://www.sv-jme.eu/article/stabilnost-ravninskih-okvirov/
Oblak, Maks, AND Pušenjak, Rudi.
"Stabilnost ravninskih okvirov" Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering [Online], Volume 25 Number 9-10 (04 July 2017)

Authors

Affiliations

  • Višja tehniška šola, Maribor, Slovenija
  • Višja tehniška šola, Maribor, Slovenija

Paper's information

Strojniški vestnik - Journal of Mechanical Engineering 25(1979)9-10, 201-204

Obravnavana je stabilnost ravninskih okvirov, pri čemer izhajamo iz variacijske formulacije problema.

ravninski okviri;